مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
1391/11/08
تمامي پروژه هاي عمراني دانشگاه علوم پزشكي در حال اجراست
 

علي اصغر عنابستاني اظهار داشت: اكثر اين پروژه ها به اتمام رسيده و آماده تجهيز هستند.

وي افزود: پروژه هاي ساخت مراكز بهداشتي و درماني بن، سامان، كوهرنگ و شلمزار از جمله پروژه هاي به اتمام رسيده است. كه با تامين اعتبار لازم در اسرع وقت تجهيز و در اختيار مردم شريف استان قرار خواهد گرفت.

عنابستاني بادآور شد، پروژه هاي تكميل بيمارستان شهداء لردگان و آيت اله كاشاني شهركرد از پروژه هاي طرح مهر ماندگار است كه هم اكنون عمليات اجرايي آن در حال انجام است.

وي به پيشرفت خوب ساخت بيمارستان 220 تختخوابي بروجن اشاره كرد و افزود: مسئولين تمام تلاش خود را جهت به اتمام رساندن اين پروژه در دولت دهم مي نمايند.

وي در خصوص نحوه استخدامي متقاضيان در حوزه بهداشت و سلامت در دانشگاه علوم پزشكي استان گفت: شرايط وتعداد استخدامي در اين دانشگاه با تصميم هيات امناء صورت مي گيرد.

عنابستاني ادامه داد، جزئیات مصوبه جدید اختیارات استخدامی در دولت با عنوان طرح "مهر آفرین" ابلاغ شده است. اما در خصوص استخدام در حوزه بهداشت و سلامت در اين مصوبه اختيارات اداري و استخدامي به استاندار و روساي دستگاه هاي ملي اين استان تفویض نشده است.

وي از انجام پيگيري هاي لازم براي تامين اعتبارات لازم در حوزه سلامت در استان خبر داد و افزود: در جلسه مشترك با وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي مسائل و مشكلات اين حوزه مطرح و پيگيري هاي لازم توسط اين وزارت و مسئولين استان در حال انجام است.

وي اظهار اميدواري كرد، با جديت مسئولين مربوطه در خصوص تامين اعتبارات و تجهیزات مورد نياز جهت ارتقاء كيفيت خدمات در مراكز بهداشتي و درماني اقدامات مطلوبي در اين زمينه صورت گیرد.

استاندار چهارمحال و بختياري افزود: علي رغم مشكلات مالي و تنگناهاي موجود تا كنون هيچ كوتاهي در زمينه ارائه خدمات به مردم استان نشده است.

عنابستاني سلامت و بهداشت را اولويت اول دولت و مسئولين استان عنوان كرد و افزود: از هرگونه تلاش براي بهبود شرايط كنوني و حفظ سلامت مردم دريغ نخواهيم كرد.

وي اذعان داشت: در شرايط كنوني دانشگاه علوم پزشكي شهركرد نيز با تاثير از شرايط عمومي به ويژه افزايش قيمت ها در تامين تجهيزات و ارائه خدمات دچار مشكلات عديده اي شده است ولي هيچ يك از اين مشكلات موجب لطمه به سلامت افراد و توقف روند درمان آنان نشده است و تا اين لحظه مسئولين با هر سختي وظايف خود را به انجام رسانيده اند.

............................................

تعداد بازدید:
216
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal