مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
1391/11/16
وضعيت عمومي مصدومين حادثه تصادف محور شهركرد- خوزستان رضایت بخش است

سيد محسن نوربخش اظهار داشت: با اعلام اورژانس 115 مبني بر واژگوني يك دستگاه اتوبوس اسكانيا در محور خوزستان – شهركرد در 5 كيلومتري شهر گهرو كادر بيمارستان به حالت آماده باش در آمد و كليه تجهيزات و امكانات لازم براي مراقبت از اين مصدومين فراهم گرديد.

وي افزود: با انتقال مصدومين به بيمارستان قريب به 17 پرسنل پرستاري، 6 پرسنل خدماتي به همراه پزشك متخصص بيهوشي مقيم اورژانس و سوپر وايزر وقت ضمن پذيرش مصدومین  اقدامات تشخيصي و درماني اين عزيزان را آغاز نمودند.

وي گفت: از 38 مصدوم انتقال داده شده به بيمارستان 5 نفر سرپايي مداوا و 21 نفر بستري موقت شده و خدمات لازم را دريافت نمودند و 12 نفر بستري دائم شدند كه يك نفر از آنان با بهبودي و رضايت شخصي از بيمارستان مرخص شد.

نوربخش ادامه داد، اعمال جراحي براي 3 نفر از مصدومين انجام و در حال حاضر مصدومين در بخش هاي مختلف تحت مراقبت قرار گرفته اند.

به گفته وي، با توجه به وضعيت مطلوب بيماران، پيش بيني مي شود در ساعات آتي با تشخيص متخصصين مربوطه تعداد زيادي از بيماران از بيمارستان ترخيص شوند.

مدير خدمات پرستاري بيمارستان ضمن تقدير از تلاش مجدانه كليه پرسنل در امر خدمات دهي به مراجعين بيمارستان به ويژه مصدومين حوادث اخير افزود: كليه پرسنل بيمارستان آيت اله كاشاني شهركرد در تلاش هستند با استفاده حداكثري از امكانات موجود و انجام وظيفه بيش از توان خود ضمن جلب رضايتمندي مراجعين، خدمات كمي و كيفي در خور مردم استان به آنان ارائه نمايند.

سيد محسن نوربخش اضافه كرد: در زمان بروز حوادث، كليه بخش هاي بيمارستان اعم از راديولوژي، سونوگرافي،‌نروسرجري و... آماده ارائه خدمات مي گردند و مصدومين كليه خدمات تشخيصي و درماني اوليه را در كوتاه ترين زمان ممكن دريافت مي نمايند.

گفتني است، اين حادثه ساعت 1:30 بامداد روز يكشنبه مورخ 15/11/91 بر اثر واژگوني يك دستگاه اتوبوس اسكانيا در محور خوزستان – شهركرد در 5 كيلومتري شهر گهرو به علت لغزندگي جاده به وقوع پيوست كه منجر به كشته شدن 3 نفر و مجروح شدن 38 نفر گرديد .

تعداد بازدید:
77
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal