مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
1391/11/15
محور شهرکرد – خوزستان باز هم حادثه آفريد

مسوول روابط عمومي مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان چهارمحال و بختياري ضمن اعلام این خبر گفت: به فاصله يك روز بعد از واژگوني اتوبوس در محور گندمان ( گردنه مرواريد) متاسفانه این حادثه در 5 كيلومتري شهر گهرو به علت لغزندگي جاده رخ داد و  به دنبال تماس مردمي با سامانه 115 و اعلام وقوع حادثه  8 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 از گهرو ، شلمزار ، بلداجي ، دزك دستگرد ، طاقانك ، شهركرد و ناغان فوراً به محل حادثه اعزام و نسبت به انتقال مصدومان اقدام نمودند . در اين حادثه ناگوار برخي از مصدومين كه از وضعيت رضايت بخشي برخوردار بودند به درمانگاه شلمزار منتقل و به صورت سرپائي درمان شدند و مصدوميني كه به آنها آسيب بيشتري وارد شده بود به بيمارستان آيت اله كاشاني شهركرد منتقل شدند و 3 نفر هم به علت شدت جراحات در دم جان باختند .

هوشيار اسدي كارشناس كشيك E.O.C مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان گفت: مصدومين ابتدا به مركز بهداشتي درماني شهر شلمزار منتقل و بعد از انجام ترياژ مجدد به بيمارستان آيت اله كاشاني شهركرد انتقال يافتند .

در همين زمينه محمد ابراهيمي مسئول حوادث و E.O.C مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان اضافه كرد: جهت آزاد سازي مصدومين از زير اتوبوس 2 دستگاه جرثقيل و يك دستگاه لودر با هماهنگي مركز مديريت بحران استانداري در محل حضور يافته و عمليات آزاد سازي افراد را انجام دادند كه متاسفانه به دليل شدت جراحات در همان دقايق اوليه حادثه 3 نفر كشته شده بودند و تا كنون هم هويت آنان شناسائي نشده است . در اين حادثه تيمهاي پليس راه استان جهت حفظ امنيت و 2 دستگاه خودروی آتش نشاني و يك اكيپ امداد و نجات هلال احمر حضور فعال داشتند .

تعداد بازدید:
124
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal