مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
1391/11/01
روزانه 600 تا 800 بيمار دركلينيك تخصصي آيت اله كاشاني شهركرد ويزيت مي شوند
 

بهرام مرادي اظهار داشت: درمانگاه هاي جراحي، داخلي، اعصاب و روان، چشم پزشكي ، نروسرجري ، پوست، گوش و حلق و بيني ، گوارش ، نفرولوژي (داخلي وفوق تخصص كليه) اورلوژي از جمله درمانگاه هايي اين كلينيك است كه در زمينه هاي تخصصي و فوق تخصصي به مراجعين ارائه خدمت مي نمايد.

وي از فعاليت كلينيك در نوبت عصر خبر داد و افزود: اين كلينيك از اول ديماه در دو نوبت صبح و عصر فعال است و در زمينه هاي تخصصي و فوق تخصصي از جمله گوارش و انكلولوژي وخون شناسي، اندوسكوپي و كلرسكوپي به مراجعه كنندكان خدمات ارائه مي نمايد.

مرادي با بيان اينكه پيش از راه اندازي كلينيك عصر مشكلات عديده اي درخصوص پذيرش و حجم بالاي مراجعات در نوبت صبح وجود داشت افزود: راه اندازي اين كلينيك و افزايش مدت حضور پزشكان در آن ضمن پاسخگويي به مراجعين بيشتر، رضايتمندي آنان را در پي داشته است.

مرادي آمار ماهانه عمل هاي جراحي سرپايي را400 تا 500 مورد اعلام كرد و افزود:روزانه بيش از 150 مورد معاينه بينايي سنجي و 20 نوار مغز جهت متقاضيان در اين كلينيك انجام مي شود.

وي با بيان اينكه هم اكنون 3 پزشك متخصص پوست در كلينيك به بيماران ارائه خدمت مي نمايند، آمار مراجعين به اين پزشكان را روزانه بيش از 100 نفر اعلام كرد.

تعداد بازدید:
71
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471 تلفن : 33334497- 038
info@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal