English
۱۳۹۶ دوشنبه ۳ مهر
وبدا
 
سه چيز محبّت مى آورد : دين دارى ، تواضع و بخشش .امام صادق صلوات الله عليه
:سخن روز
width=6
امداد رسانی هوایی به روستای سرآقا سید آغاز شد امداد رسانی هوایی به روستای سرآقا سید آغاز شد
به گزارش دفتر وب دا در شهركرد- مدیرکل ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری از امداد رسانی هوایی به روستاییان سرآقا سید خبر داد.
 

ستار فرهادی اظهار داشت: روستای تاریخی سرآقا سید دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری شنبه شب دچار آتش سوزی شد.

وي افزود: یک فروند بالگرد از سمت فرودگاه شهرکرد به طرف روستای سرآقاسید دهستان موگویی کوهرنگ اعزام ومواد دارویی و غذایی برای اهالی روستای سرآقا سید با این پرواز ارسال شده است.

معاون امور عمرانی استاندار و نایب رییس ستاد مدیریت بحران چهارمحال وبختیاری گفت:این آتش سوزی به دلیل انفجار کپسول گاز در یکی از خانه های روستایی بوده است.

محمود عیدی گفت: کار امداد رسانی و اطفاء حریق در این روستا به دلیل سخت گذر بودن از طریق استان لرستان و شهرستان الیگودرز در حال انجام است.

وی یادآور شد: خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی در پی نداشته است و ستاد بحران استان در این منطقه به حالت آماده باش در آماده است.

بر اساس اين گزارش، در اثر انفجار کپسول گاز در روستای سرآقاسید تعدادی از خانه های این روستا دچار آتش سوزی شده است و هنوز میزان دقیق خسارت براورد نشده است.

تاریخ درج خبر: 1391/11/01 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=8
بازدیدکنندگان امروز 8 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 46 کل بازدیدکنندگان 215474 کاربران بر خط 0 کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal